Aktualności
BEZPŁATNA DOSTAWA
przy zamówieniu powyżej 249 zł.
BEZPŁATNA DOSTAWA
PREZENT przy zamówieniu powyżej 499 zł.

DLACZEGO NIEKTÓRE PRODUKTY JAFRY NIE SĄ JUŻ DOSTĘPNE?

Z pewnością zauważyliście Państwo stopniowe zmniejszanie się liczby produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Jaka jest tego przyczyna? Czy to koniec Jafry? Zdecydowanie nie! Możemy Państwa uspokoić.

Co się więc stało? Na początku ubiegłego roku Jafra Cosmetics zyskała nowego właściciela. W przeciwieństwie do poprzedniego, niemieckiej firmy Vorwerk, ma on siedzibę w Meksyku. Z tego też powodu jego uwaga skupia się głównie na Meksyku i USA, które to kraje zawsze były największymi rynkami zbytu produktów Jafry.

I choć Jafra Cosmetics weszła do Europy już w 1978 roku, przez ponad 40 lat zyskała tu znakomitą renomę, a jej produkty pokochały miliony klientów, nowy właściciel postanowił ograniczyć swoją działalność na tym obszarze.

Posunięcie to początkowo wywołało szok wśród europejskich liderów i co zrozumiałe, wywołało ogromną falę emocji. Zostały one jednak wkrótce zastąpione niesamowitym wysiłkiem, którego efektem jest powstanie nowej marki kosmetycznej NIOBLU. NIOBLU to połączenie wszystkiego co najlepsze i obecnie dostępne w branży kosmetycznej. Rozwój i produkcja odbywa się w Szwajcarii. W produktach stosowane są najbardziej skuteczne, naturalne składniki pochodzące od czołowych, światowych dostawców surowców, a wszystko wieńczy zastosowanie nanotechnologii transportu substancji aktywnych w skórę - technologii niosomów. Ta technologia jest tak znacząca i przełomowa, że w najbliższej przyszłości poświęcimy jej cały artykuł.

Produkty Jafry , które spełniają całkowitą zgodność z bardzo wymagającym prawodawstwem europejskim nadal będą dostępne w sprzedaży. Natomiast każdy produkt Jafry, który nie spełnia tych kryteriów, mimo niewątpliwej jego jakości, jesteśmy gotowi zastąpić nowym produktem NIOBLU tak, abyśmy mogli nadal dostarczać Państwu najlepsze kosmetyki w rozsądnych cenach.

Pierwszą linię - NIOBLU WHITE, która zastępuje linię Jafra Royal Revitalize wprowadziliśmy do sprzedaży już listopadzie ubiegłego roku.

Natomiast już od marca będą stopniowo wprowadzane następne. I tak: NIOBLU COLLAGEN zastąpi linię Royal Defy, NIOBLU YOUNG będzie odpowiednikiem linii Royal Boost i Royal Luna Bright a linia do pielęgnacji stóp NIOBLU zastąpi produkty linii Jafra SPA do pielęgnacji stóp.

Głęboko wierzymy, że z nowych produktów będziecie Państwo co najmniej tak samo zadowoleni, jak z poprzednich, i ośmielamy się wierzyć, że nadal będziecie naszymi wiernymi klientami.